25 thoughts on “Dzielenie konta w WoW-uwaga na bana!”

 1. Słyszałem kiedyś że EULA nie obowiązuje w krajach na których język urzędowy nie została przetłumaczona 😛 Na Polski chyba nie została ;] Ale to może być bzdura 😉

 2. Blizza nie interesuje z jakiego kraju jest dany gracz.Wszystkie konta są równe.Poza tym my gramy na serwerach europejskich ,a że jesteśmy w Unii Europejskiej to ustawa (o tym,że dokumenty nieprzetłumaczone na polski język nie mają mocy prawnej) jest nieaktualna.Poza tym gdyby nie trzeba było przestrzegać licencji która jest w wielu krajach nieprzetłumaczona to tysiące osób by botowały ,exploitowały etc 😀

 3. “Wszystkie konta są równe” – tak na pewno 😛 Tylko ciekawe czemu gdy przy rejestracji konta wybierze się Polskę to opcje takie jak Scroll of Resurection, Recruit a Friend czy choćby opłacenie konta kosztuje 10 funtów a gdy wybierzemy np UK mamy wszystkie opcje dostępne a opłata wynosi 9 funtów 😉 Tak od czapy ale mały komentarz (To o czym pisze było przynajmniej do ostatnich miesięcy teraz może się coś zmieniło, z kasą to sprawdziłem to na takiej podstawie że moje konto trial było rejestrowane na Polskę, a kolega który gra na globie niechcący dał przy zakładaniu konta UK i cena się różni… niby ja miałem trial ale przecież te 3 funty to nie serial więc po prostu opłata się różni)

 4. Sorry za double post ale pomyliłem się w tych funtach ;] Różnica wynosiła około 2 funty czyli ponad 10-12 zł 😉

 5. W tym,że konta są równe chodziło mi o priorytet w ich banowaniu ,a nie o przywileje ;)Swoją drogą trafne spostrzeżenie.

 6. Wiem wiem 😉 Co do tych przywilejów to jestem ciekaw jaki to ma sens… przecież wystarczy, że zaznaczy się inne państwo i już jest wszystko dostępne :] No ale nic nie robie OT 😉

 7. Już w pierwszym zdaniu autor pokazuje całkowity brak znajomośći EULA, przeczytaj kolego jeszcze pare razy regulamin, a dowiesz się że dzielenie konta z rodziną JEST legalne ;>

 8. Dokładnie przecież w końcu jest do czegoś ta kontrola rodzicielska;D

 9. Nie zgodzę się jak zwykle ;p

  “a dowiesz się że dzielenie konta z rodziną JEST legalne ;>”

  Nie jest legalne.Dzielenie konta z dzieckiem jest legalne jeśli konto NIE jest używane przez ciebie.W skrócie,można “dzielić ” konto jeśli np kupisz grę swojemu dziecku i sprawujesz nad tym jakiś nadzór.Tak więc dzielić konto można ale tylko pomiędzy dzieckiem a rodzicem.
  Całość artykułu jednak należy traktować jak przestrogę przed dzieleniem konta np z kolegami w sposób bardzo rzucający się w oczy.Nikt raczej nie przyczepi sie do nas jeśli logujemy się w domu z dwóch kompów.

 10. Mój kolega chyba to przeczytał bo zmienił hasło na globa 😀 Może nie byłem bardzo prO magiem ale byłem wystarczająco dobry by robić questa z druidem , rogalem i shamanem ally będąc magiem UD ;] I tak to jest bardzo trudna do sprawdzenia rzecz 😉

 11. Kumple grają razem na jednym koncie i moim zdaniem jest to nie do wykrycia jeżeli graja w miarę zgrane ze sobą osoby a nie że jeden z nich jest jakis przybity że np. jak było wymienione w txt kupuje walki na arenie etc.

 12. Chodzi raczej o logowanie z innego IP.Co innego jesli logujecie się na konto z tego samego miasta,co innego jak z dwóch krańców państwa ,a jeszcze co innego jak grasz z CHin a a inny koles loguje się na twoje konto z USA.

 13. To też da się oszukać 😀 Serwy proxy itp ale powiedzmy sobie szczerze komu by się chciało :] No chyba że im się chce ;D

 14. Trudnego nic tylko że transmisja danych przez proxe może zamulać 😛

 15. Hmm moim skromny zdaniem to nie zaprzatja sobie wogole glowy roznymi adresami ip. Poprostu dopoki nie dostana informacji ze cos jest nie tak z danym kontem to wydaje mi sie ze nic sie nie dzieje.Jezeli jakies konto jest aktywne 24/7 w tygodniu no to samo zwraca na siebie uwage.

 16. Hmm a wiecie moze czy istnieje mozliwosc przeniesiena postaci z jednego konta na drugie? Ktos mi mowil ze tak ale pod warunkiem ze zalozy sie konto z takimi samymi danymi jak to pierwsze. Chcialabym sie upewnic ale nigdzie nie moge znalesc takiej informacji;p

 17. Kolega kiedys przenosil postac z konta na konto ,a dane się różniły więc chyba da sie tak zrobić.

 18. Hej. Nie dzielę konta z nikim, ale loguje sie z 3 różnych komputerów (dom, praca, rodzice). Gram przeszło rok czasu, i delikatnie mnie zaniepokoił Twój artykuł. Czy może mi grozić ban z w/w powodów (log z 3 różnych kompów)? Nikt mi nie udowodni że dzielę konto, bo niby w jaki sposób?

 19. Nie masz się o co martwić.Konta zazwyczaj zostają banowane po tym jak ktoś je zareportuje do blizza za account sharing właśnie.Co więcej BLizzard zazwyczaj kontaktuje się z ludźmi których podejrzewa o dzielenie konta(np ci którzy podróżują po całym świecie i grają z różnych miejsc).Jeśli jednak logujesz się do gry z tej samej miejscowości czy nawet kraju to nic ci nie grozi.Z reguły Blizz nabiera podejrzeń gdy np kończysz grę ,a za 2 minuty ktoś loguje się na twoje konto z USA(bo jak miałbyś niby diotrzeć do usa w 2 minutyxD )lub też gdy dana postać jest online prawie 24 H(samo to zwraca uwagę).

 20. Dziękuje za odpowiedz. W takim wypadku, faktycznie nie mam sobie co zaprzątać głowy tym faktem… jestem bezpieczny 😉 pozdrawiam

 21. Witam , domyślam się że zakazana/niemożliwe jest uruchomienie wowa w dwóch okienkach i jednoczesna gra na 2 okienka/komputery z tego samego konta?

 22. Niemożliwe.Gdy zalogujesz sie na konto to dostaniesz disconnecta więc nic po tych 2 okienkach gry.

 23. Gram z ojcem na jednym koncie, on ma chara na Terokkarze, a ja na Burning Legion. Ja na jego chara nie wchodze, a on tym bardziej na mojego. Jak ja gram i dostaje Disconnecta, to wiem, że on wszedł na konto. Czekam na innym koncie (trial) i patrze kiedy skonczy grac, a wtedy wbijam na mojego chara i tak to trwa od miesiaca. Jest jakies prawdopodobienstwo, że dostane bana i za co? Co takiego robimy, że mogą zbanować konto?

 24. Aha i chciałbym jeszcze dodać, że on korzysta z laptopa na pietrze, a ja z PC na parterze i mamy te same IP, bo ja mam Wi-Fi z routera i on też, bo ma laptopa.

Comments are closed.